Wild Hostel Bh
| Bezpłatne Wi-Fi | Rekreacja Piesza turystyka | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
| Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Centrum kultury Casa Fiat de Cultura leży 2 km od Wild Hostel Bh, a Parque Municipal Américo Renné Giannetti jest w 4 km. Do pobliskich atrakcji kulturalnych należy Muzeum Górnictwa i Metalu, w 3 km.
Niektóre pokoje wyposażone są w darmowe Wi-Fi. Niektóre z prywatnych łazienek obejmują prysznic, suszarkę do włosów.
W porze kolacji Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Fany Bombons, położonej 2 km od Wild Hostel Bh, lub w restauracji Na Sala, w nie więcej niż 1 km. Dworzec autobuswy Final 8103 znajduje się w niewielkiej odległości od hostelu, co zapewnia dobre połączenia z całym miastem.
- Lokalne atrakcje
- Cineclube Unibanco Savassi2 km
- Liberdade Square2,7 km
- Lotniska
- Lotnisko Belo Horizonte Pampulha14 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Bezpłatne Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Automaty sprzedające
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Rozrywka
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Piesza turystyka
Usługi
- Pralnia
Do dyspozycji gości w pokoju
- Gry planszowe
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak daleko lotnisko Belo Horizonte Pampulha jest położone od Wild Hostel Bh?
Odległość od lotniska Belo Horizonte Pampulha do Wild Hostel Bh wynosi 15 km. - ❓
Ile kosztuje pobyt w Wild Hostel Bh?
Średnia cena w Wild Hostel Bh to 8 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy skontaktować się z kierownictwem. - ❓
Czy Wild Hostel Bh oferuje usługi dostosowane do potrzeb dzieci?
Rodziny z dziećmi mogą korzystać z udogodnień oferowanych w Wild Hostel Bh.